Képeket is nyomtat

Fertőszentmiklósi érmek Horvátországból

Sport, egészség | 2014. december 17.

December 12-14 között rendezték a Croatia Open elnevezésű viadalt a horvátországi Makarskán. A két nap alatt 9 ország 363 versenyzője mérte össze erejét tatamin és ringben egyaránt.

A Fertőszentmiklósi Sport Egyesület két versenyzővel vett részt a versenyen. Molnár Noémi Lili kick –light szabályrendszerben,saját súlyánál magasabb,-60 kg-os súlycsoportban lépett pástra. Noncsi a súlykülönbség ellenére tisztesen helyt állt,de alulmaradt horvát ellenfelével szemben,így 3.helyezett lett.

Radics Róbert -67kg –ban,K1 szabályrendszerben szállt versenybe. Robi kemény csatában győzte le szlovák ellenfelét,és megérdemelten lett horvát bajnok.

Felkészítő edzők: Simon László,Molnár Sándor

Fertőszentmiklósi Sport Egyesület kickbox-thaibox szakosztálya 2007-ben alakult meg.Az egyesület vezetőedzője Simon László,ötszörös kickbox magyar bajnok,kétszeres világkupa győztes és számos nemzetközi bajnokság győztese.

Radics Róbert eddigi 10 mérkőzésén egyszer sem talált legyőzőre. Kétszeres thaibox magyar bajnok,K1 szabályrendszerben II.osztályú magyar bajnok és újdonsült horvát bajnok.

Molnár Noémi Lili számos verseny dobogós helyezettje,kicklight szabályrendszerben a magyar Diákolimpia ezüstérmese és magyar bajnoki 3.helyezett.