Képeket is nyomtat

A legifjabb város csapata döntetlennel mutatkozott be

Sport, egészség | 2008. szeptember 8. | Fekete Attila

A várossá avató ünnepség után hivatalosan először léptek pályára a fertőszentmiklósi labdarúgók, mint városi csapat, de nem sikerült győzelemmel bemutatkozniuk.

Fertőszentmiklós - Abda 0-0
Fertőszentmiklós, 300 néző

Fertőszentmiklós: Kovács, Horváth, Steiner, Németh, Horváth, Ternyák (Ősze), Farkas, Kalmár, Németh G. (Horváth T.), Ábrahám, Mentes (Németh F.). Edző: Horváth György
Abda: Takács I N., Fazekas, Varga, Saru, Csanaki, Szabó (Kiss), Kopf, Takács II N. (Tamás), Csonka, Knauz (Kutics), Győry. Edző: Pék László

Jók: Kovács, Horváth A., Steiner, Németh A., ill. Varga, Saru, Takács II N.

Helyzetei mindkét csapatnak adódtak, azonban gólt egyik csapat sem ért el. Fertőszentmiklós ugyan egy alkalommal a hálóba juttatta a labdát Ábrahám Gyula révén, azonban a bíró les miatt nem adta meg a találatot. A hazai kapus különösen jó teljesítményének is köszönhető, hogy a hazaiak gól nélkül játszhatták végig a 90 percet.

Fotó: Holper Ferenc

Mindeközben Petőháza továbbra is menetel, negyedik győzelmét megszerezve Rajkán (0-2) - csupán rosszabb gólarányának köszönhetően - a negyedik helyen áll a megyei I. osztályú bajnokságban.