Képeket is nyomtat

Petőháza nyerte az örökrangadót - Fotókkal!

Sport, egészség | 2011. október 31.

Fertőszentmiklós - Remek időben, szépszámú közönség előtt kezdődött a két szomszédvár találkozója. Lagymatag játékkal, enyhe petőházi fölénnyel telt el az első húsz perc.

30. p: Ábrahám fejese a felső kapufáról pattant a kapu fölé.  32. p: Hamar jött a válasz a vendégek részéről. Egy kapu előtti kavarodás után Szalai talált a hálóba. 0–1. 50. p: Németh F. a második sárga lap után a kiállítás sorsára jutott. 75. p: Árki beadását nagy szerencsével mentették a petőházi védők. 80. p: Szalait is kiállította a játékvezető.
Alacsony színvonalú mérkőzésen egy szerencsés góllal nyert a vendégcsapat. A két csapat gyenge teljesítményét csak a játékvezetőnek sikerült alulmúlnia.

Jók: senki, ill. Dominek, Horváth, Németh, Hangya.

Farkas Krisztián: – A csapatom nem tudta megvalósítani azt a zárt védekezést, amit az előző mérkőzéseken, ezért nem tudtunk támadásokat vezetni, amely miatt szinte kilencven percig védekezésre kényszerültünk.
Csonka László: – Alacsony színvonalú mérkőzésen egy rúgott góllal a hazai csapat fölé nőttünk és hoztuk a számunkra elvárt, kötelező, de nehéz győzelmet.